08-Sayı Saymalar

YouTube Preview Image

İlkokul 1. sınıf öğrencileri için süper anlatım matematik videosu. Sayı saymalar. Etkinlikli. Tüm öğrencilere başarılar dilerim.

11 yorum

 1. sevgili necmi öğretmenim ben 1. sınıf öğrencisiyim sizin derslerinizi dinlediğimde çok şeyöğrendim ve şimdi sınıfın birincisiyim ve de çalışknıyım saygılarımla hilal yeşilyurt

 2. hocam ben ağrı ibrahim çeçen üniversitesinde okuyan 2 sınıf öğrencisiyim sizin yarmınıza ihtiyacım var. kesirleri anlatacağım ama nasıl yapacağım bilmiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim size telefonumu bırakacağım çağrı vermeniz yeterli yardımınız için şimdiden çok minettarım ve teşekkür ederim 05445462552

 3. çok güzel teşekkürler necmi öğretmenim çok iyi sininiz

 4. çok güzel olmuş öğretmenim bayıldım artık hep buradan dinliyiceğim

 5. SYN.NECMİ DEMİR SİZİ BU SİTEYİ KURDUĞUNUZ İÇİN ÖNCELİKLE TEŞEKKÜR EDERİZ.SONRA BÜTÜN ÇOCUKLARA YARDIMCI OLACAĞINA İNANIYORUZ 1. 2. 3. 4. VE 5. SINIFLARA DERSLERİNDE BAŞARILAR DİLİYORUZ VE SİZİ KUTLUYORUZ.
  MİLLİ EĞİTİM BAKANI ÖMER DİNÇER

 6. sayın hocam .bende aynı yöntemleri kullanıyorum sizin sitenizde uyguladığım çalışmaları görünce sevindim kendimi kutladım
  yalnız toplama yaparken kardan adam dan bahsediyorsunuz nedir açıklayabilir misiniz
  teşekkürler

 7. Sevgili Şahika,
  İlköğretim Mat.1 deki ,1-2-3-4-5 ve 6 nolu videolarda 10 a kadar sayılar kavratılıyor.Bu videolarda kardan adam,yıldırımlar,kutu devirme gibi etkinlikler var.İyi çalışmalar.Bu videolar izlenirse 10 a tamamlayarak toplama,parmak kullanmadan toplama işlemi yapmak kolay olur.

 8. necmi bey kızım 5 yaşında şuanda toplama yapıyor.ancak büyük sayıyı cebine koyuyor üzerine sayıyor sonuca bu şekillde uğraşıyor.sizin videolarınızı şimdiden izleteyimmi.birde önümüzdeki sene için okul öncesi ve devamında ilkokul aramaktayım.istanbul bakırköyde oturuyorum bana bir okul önerebilirseniz çok sevinirim.

 9. cevabınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim.söylediklerinizi bugün itibariyle uygulamaya başlıcam.ben çalıştığım için 2 senedir aka kolejine gidiyor kızım.ancak seneye gideceği okulun anasınıfına gitsin istiyorum.iyi bir ilkokul öğretmeni bulsan devlet okulu isterim ancak özelde olabilir.kızımla çok ilgileniyorum,elyazısı ile okumayı öğrettim.toplama çıkartma öğrettim.ancak bunları çokda hevesli öğrenmiyor.akıllı bir çocuk istediği zaman hemen anlıyor herşeyi ama hep oyunla ders başına oturuyor.o yüzden iyi bir okulda ilgi görmesi çok önemli.sizin fikirleriniz önemli benim için sececeğim okul konusunda.şimdiden teşekkür ederim.

  • İmkanınız varsa Ana sınıfında özel okula göndermeniz daha iyi olacaktır. Özel okulları ana sınıfında tavsiye ediyorum. Okuma yazma öğretmeye ara vermelisiniz henüz erken 5 yaş için uygun olan etkinlikler ve eğitici setlere yönelmenizi tavsiye ederim. Ancak buradaki 1. sınıf matematik etkinliklerini anlattığım şekilde yaptırabilirsiniz. Kolay gelsin iyi çalışmalar.

 10. 2.siniflarda parmak kullanmadan işlem yapmak için yöntemin sizinkiler ile aynı nasıl hızlanır

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>