2,3,4,5 ile çarpma

YouTube Preview Image

İlkokul 2. sınıf çarpma etkinlikleri. Süper anlatım. 2,3,4,5 ile etkinlikli çarpma işlemleri. Tüm öğrencilere başarılar dilerim.

16 yorum

 1. ŞANS ESERİ SİTENİZİ BULDUM.3 SINIFA GİDEN BİR OĞLUM VAR.HERGÜN SİTENİZE GİRİP OĞLUMLA BERABER KONU TEKRARI YAPIYORUZ.GERÇEKTEN ELLERİNİZE SAĞLIK.KENDİ ADIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SİTENİZDEN ÇOK FAYDALANIYORUZ.ANLATIMINIZ ÇOK GÜZEL.YALNIZ LİTRELERLE İLGİLİ OLAN BÖLÜMÜ BULAMADIM VE İZLEYEMEDİM .ŞU AN OĞLUM BU KONULARI İŞLİYOR.YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

 2. çok güzel gerçekten bu siteyi bi siteden buldum girmiyecektim ama son anda girdim ve hayran kaldım gerçekten çok güzel ben 2. sınıfdayım 2/f de okuyorum ve sitenize hayran kaldım hep buraya gireceğim .

 3. merhaba gerçekden çok açıklayıcı anlatıyor hocamız.
  çok teşk. Allahü teala razı olsun..Okula giden çocuklarına yardımcı olamayan aileler içinde çok faydalı olabilir ders çalışan öğrenciler içinde:)
  Ellerinize sağlık hocam…..

 4. ben berat2h bunu göstediginiz içi bu cok güzler örniyorum teşekr ederim
  ödeni vim carpım toplosu bem öretmenin adı güeşat tatlı

 5. 5+5+5+5+5+5+5+5 40 eder

 6. çağıl eğit

  çoooook teşekkürler minnettarım sayenizde galiba matematiği daha iyi anladım ve daha zevkli geliyor 4. sınıf öğrencisiyim sizde galiba bu soruları eğitim hane sitesinden alıyorsunuz öğretmenimizde aynı siteden alıntı yapıyor. kendi öğretmenimin anlatıklarını pek kafamda tutamıyordum ama sizin sayenizde matematiğim daha iyi oldu çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook teşekkür ederim

 7. Ahmet Berk Şahin

  tesekkür ederim. Bu siteyi babam gösterdi.Çok güzel bir site.Öğretmenim Ali Uysal benim bu etkinliğimi iftaharla karşılayacak..

 8. öğetmenim çok güzelmiş

 9. artık douz çarpı eşitir onsekiz

 10. Necmi öğretmenim artık dokuz çarpı iki eşittir on sekiz!!

 11. saolun hocam internetten test izleme zamanııı

 12. Merhabalar Necmi Bey,
  Tavsiye üzerine sitenize şimdei rastladım. Bu videolu paylaşımlarınız için teşekkür ederiz 1. sınıfa giden oğlumla faydalanabileceğimi düşünüyorum.
  http://www.aktifanneilekeyiflizamanlar.blogspot.com ” bu da benim blogum… :)) Kolay gelsin…

 13. Merhabalar Necmi Bey,
  Tavsiye üzerine sitenize şimdei rastladım. Bu videolu paylaşımlarınız için teşekkür ederiz 1. sınıfa giden oğlumla faydalanabileceğimi düşünüyorum.
  http://www.aktifanneilekeyiflizamanlar.blogspot.com ” bu da benim blogum… :))
  Kolay gelsin…

 14. SİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

 15. ÇOK GÜZEL ŞEYLER HEP BUMA GİRCEM .

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>