Hakkında

MEZUNİYET (1) MEZUNİYET (3)

Sınıf öğretmeni Necmi Demir 1957 yılında Balıkesir/Manyas’ta doğdu.İlkokulu Manyas İstiklal İlkokulunda okudu.Ortaokulu Bandırma Ş.M.G’de okudu.1975 yılında Balıkesir Necati Bey Öğretmen Okulundan mezun oldu.1975-1977 yıllarında Balıkesir Necati Bey Eğitim Enstitüsü Matematik Bölümünde okudu.1988 yılında AÖF Ön Lisans Bölümünü bitirdi.

1975 yılında başladığı öğretmenlik hayatında 33 yıl devletin çeşitli okullarında görev yaptıktan sonra  2008 yılında 23 yıl görev yaptığı Bandırma Cumhuriyet İlköğretim Okulundan emekli oldu.Halen Bandırma Bahçeşehir kolejinde(KEV Koleji) öğretmenlik hayatına devam etmektedir.

Hazırladığı matematik videoları 10 milyondan fazla izlenmiştir.

2014-11-01_14-35-34necmidemir

140 yorum

 1. Saygıdeğer öğretmenim,
  Ben sizin çok eski bir öğrencinizim.Belki size ulaşabilirim umuduyla yaptığım arama sonucu bu siteye ulaştım.Ne kadar heyecanlandığımı anlatamam.Sizi çok seviyorum.Ben 4 yıl önce Sosyal bilgiler öğretmenliği bölümünden mezun oldum.Derslerinizin,anlattığınız öykülerin tadı hala hafızamda,yüreğimde…Rabbim sizi eksik etmesin.

 2. emeklerinizden dolayı teşekkür ederim sayın hocam bu siteye yeni girdim hayran kaldım.Nice hocalarımz var emekli olup bilgileriyle mezara götürüyorlar sizin gibi insanlar hayatının sonuna kadar insanlığıa hizmet içi uğraşır selamlar
  ben henüz 10 yaşındayım sizin gibi büyüklerimi örnek alıp hizmet için çalışacam

 3. Hayatıma girmiş en değerli en sevdiğim öğretmenim;
  1998 cumhuriyet ilköğretim okulundan ne kadar şanslıyım ki 5 senelik ilkokul eğitimimi sizden alarak mezun oldum.
  şimdi istanbul haydarpaşa numune hastanesinde stajer doktorum ve elde ettiğim tüm başarıların temelinde siz varsınız. Yetiştirdiğiniz tüm öğrenciler şuan çok güzel mevkilerde, ne mutlu bizlere.
  tek amacım var sizin gibi bilgilerimi insanlara mükemmel bir şekilde aktarabilmek, umarım daha nice başarılı öğrenciler yetiştirirsiniz.
  Siz benim 2. babamdınız, allah sizi başımızdan eksik etmesin..

 4. Hocam siz beni bir sene bile okutsanız ben sizin ne kadar iyi bir öğretmen olduğunuzu biliyorum.Öğrencileri için bu kadar çok uğraşan sadece 2 tane hoca tanıdım.Biri sizsiniz.Diğeri ise 1. sınıf öğretmenimdi.Ve siz benim için değerlisiniz.Lütfen bizim gibi nice nesiller yetiştirmeye devam edin.Sizin gibi öğretmenler artık çok yok.Bizler ise sizin değerinizi bilmeliyiz.
  Bana verdiğiniz bilgilerden dolayı çok teşekkğr ederim.İhşallah ileride benimle gurur duyabileceğiniz bir mevkide olurum.Candan Abla’nın dediği gibi:”allah sizi başımızdan eksik etmesin..”

 5. Hocam ben Ayşegül Zeytünlü. rehber öğretmen. umarım hatırladınız.
  sitenize oğluma 1. sınıf derslerini izleyebileceğim site ararken rastladım. mükmmel bi site oluşturmuşsunuz. Sizi görmek bana Bandırmayı hatırlattı. Böyle bir site için teşekkürler.

 6. sayın hocam çalışmanız muhteşem. ben bir açıköğretim mezun uyum haliyle matematiğim de zayıf bu hizmetinizle benm gibi öğrencilerinize fayda sağlatacağınız için allah sizden razı olsun.
  çalışmalarınızın devamını diler çok teşekkür ederim. saygılar…….

 7. Diğer öğrencilerin kıskandığı çocukluğumun en değerli hazinesi;
  Aklıma geldikçe geçen zamanı fark ediyor zamana dur diyemiyorum,
  Ne var ki zaman ne sizi unutmaya ne de geçirdiğim güzel anıları eskitmeğe kadir değil.
  Bizi başarılara alışmış insanlar olarak yetiştirdiniz,bizlere öğrettiğiniz yenilikçilik fikrinin halen en güzel örneğisiniz.
  Bugün hayatın çeşitli mesleklerinde ki bizler size minnettarız.Siz her sene mühendis,doktor,hakim,avukat,bürokrat ve hayatı ikame eden diğer meslek gruplarından birileri olurken ben Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirerek avukat olabileceğim biliyorum ki size hiçbir zaman yetişemeğeceğim.Eli işi kağıtlarında yazan CANIM ÖĞRETMENİM.

 8. öncelikle eğitim hayatımın ilk beş yılını sizinle geçirmemin bana ne kadar çok şey kattığını belirtmek ve şu anda siz öğretmenimle aynı çatı alktında aynı mesleği icra etmekten duyduğum mutluluğu belirtmek isterim.
  Yapmış olduğunuz bu çalışma ile hala lbana birşeyler öğretmeye devam ediyorsunuz sizin bu gayretinizi görünce daha fazla çalışmam gerektiğini daha iyi anladım iyi kiş varsınız hocam ellerinizden öperim…
  Not: Ablamlara siteyi bildiriyorum onlar da faydalansın:)

 9. kendimi o kadar sansız hissediyorum ki egtim hayatıma sizinle başlayamadığım için belki sizi tanımam sizden eğtim almam gec oldu fakat bir senede bana o kadar cok sey öğrettiniz ki emeğiniz üstümde o kadar cok emeğiniz,hakkınız var ki bunu hiç bir zaman inkar edemem hocam söyledikleriniz hala aklımda hele bir gün bize suan 5 sınıftasınız hayatta o kadar cabuk geciyor ki gözünü kapatıp actığınızda unv.olacaksınız demiştiniz bende ne zaman zora dussem aklıma o sozunuz geliyor ve gözlerimi acıp kapatıyorum bize karsı vermiş olduğunuz emekler bizi hayata hazırladığınız için cok teşekkür eder saygılarımı sunar ellerinizden öperim

 10. 1989-1994 yılları arasında Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nda sınıf öğretmenimiz Necmi Demir,okumayı, kitabı ve özellikle de matemetiği sevdiren öğretmenimiz,bitmek bilmeyen öğretme azminiz çok güzel bir site yapmanızı sağlamış, ellerinize emeğinize sağlık. Şuan için yeğenim ama 5 yıl sonra mutlaka kızımın da takip edeceği bir site.

 11. necmi hocamm matematik temelim yok üniye hazırlanıorum şimdiye kadar hiç bi öğretmenm ilgilenmedi bu konuda yardımcı olmadı hiç biri anlamadı bu konuda beni özel ders alsam ücretler yüksek 8 yıllk eksiğimi asla kapatamazdm en büyükk sorunum sizin sayenizde çözülüo Allah sizden razı olsun emeklerinz için sonsuz teşekkrler size minntrm öğretmenmm..

 12. Sayın Öğretmenim hazırlamış olduğunuz site için size çok teşekkür ederim.İlköğretim 1.sınıfa giden kızım sayenizde matematik dersini severek ve eğlenceli hale getirerek derslerini çalışıyor sizlere bu hizmetinizden dolayı ne kadar teşekkür etsek azdır.Sizlerden Allah razı olsun . Çalışmalarınızda başarılar dilerim. ERDEM KÖKÇÜ

 13. öğretmenim sizi çokkkkkkk seviyorum eski okulumda öretmenim çok kötüydü iyi ki bu okula gelmişim. iyi ki varsınız necmi demir öğretmenimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 14. Hocam sizin gibi matematik aşığı bir öğretmen ile öğrenciniz olarak aynı sınıfı paylaşmak eminim insana öğrenci olduğunu unutturur. Matematiği oyun haline getirip sevdirerek, hem de matematiğin enteresan şifrelerini, bir manzara tadında sunarak, benim Sinop’tan internette ilginç videolar ararken, sizin emeğinizi ve engin bilginizi bulabilmiş, hatta hayran kalmış bir imam olmam gibi, nice vatanım evladına da tesir ederek, üretken ve dahi beyinlere, kendi dahiliğinizle ışık tutup, rüzgarınızla yön verip, bir çok teknolojik gelişmenin temeli olan matematiği özendirmenize alkış tuttuğumu bilmenizi sağlamak için üşenmeden bu mesajı yazmak istedim. Fazlasıyla hakettiğiniz saygılarımla.

 15. Saygı Değer Hocam videolar harika.Videolardaki etkinlikler de çok hoş.Bu etkinlikleri öğrencilerime vermek istiyorum.hangi kaynak kitapları kullanıyorsunuz.TEŞEKKÜRLER ÖĞRETMENİM.

 16. okul hayatımda sizden öğrendiklerimle hayat okulunda bir yerlere gelebildiysem bu sizin sayenizdedir hocam benim için çok değerlisiniz sitenizi çok beğendim kendinize iyi bakın

 17. öğretmenim sizi çok özledim dün benim için çok özel bir gündü çünkü 13 aralık doğum günüm eğleceli geçti ama siz olmadan sıkıcıydı. necmi öğretmenim sizi çok merak ediyorum değiştiniz mi

 18. Sayın ögretmenim ;
  Siz eli öpülecek insanların başında geliyorsunuz yaptığınız bu iş sizden sonra gelecek nesilere ışık olacaktır. çizdiğiniz bu yolda evladımızı yetiştirmek için sizin burdaki derslerinizden faydalanacağız hakkınızı helal edin allah sizlere ömür versin, her şey gönlünüzce olsun hocam
  Çok teşekkür ederim.
  Saygılarımla;

 19. Öğretmenim çalışmanızı çok beğendim. http://www.testimiz.com sitesinin sahibiyim. Günlük 15 000 ile 20 000 arasında hitim var. Sitemizde aylık 600Gb trafik gerçekleşiyor. Biz sadece test yayınlıyoruz. Ziyaretçilerimiz ders anlatımı olan yer soruyorlar. Sitemizi inceleyin. Eğer sizde uygun görürseniz link değişiminde bulunalım. Hitinizi yükseltelim. Ziyaretçilerimize birbirimizi önerelim.

 20. Öğretmenim çalışmanızı çok beğendim. http://www.testimiz.com sitesinin sahibiyim. Günlük 15 000 ile 20 000 arasında hitim var. Sitemizde aylık 600Gb trafik gerçekleşiyor. Biz sadece test yayınlıyoruz. Ziyaretçilerimiz ders anlatımı olan yer soruyorlar. Sitemizi inceleyin. Eğer sizde uygun görürseniz link değişiminde bulunalım. Hitinizi yükseltelim. Ziyaretçilerimize birbirimizi önerelim.

 21. Değerli meslektaşım, sitenize Eğitimhane’nin Dost Siteler sayfasından ulaştım. Tüm çalışmalarınız için emeğinize sağlık. Bundan sonra videolarınızın sıkı bir takipçisi olmakla kalmayıp sınıfımda da kullanacağım. İzninizle site linkinizi sınıf sitemde paylaşıma sunuyorum. Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim sayın öğretmenim.

 22. sayın hocam ;
  bu web sitenizi çok beğendim 5 senelik öğretmenimiz hep matematik dersimizde bu siteyi açıyordu. çok eğlencelive çok önemli bir ders olan matematik dersiniz çok seviyor ve öğretmenimi çok seviyorum.

 23. HOCAM KONU ANLATMANIZ ÇOK GÜZEL OLMUŞ. İLKÖĞRETİM İLE İLGİLİ CD DVD SETLERİNİZİ NASIL TEMİN EDEBİLİRİM. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. TEŞEKKÜRLER.

 24. Sayın Öğretmenim,
  İnternet sayfanızı ilk defa bugün gördüm ve oğlumun derslerine çok faydası olacağına inanıyorum. Böyle bir hizmeti insanlarla paylaşmış olmanız çok güzel. Hele ki günümüzde, bu kadar emek harcanarak hazırlanmış bir bilgi kaynağının ücretsiz olarak paylaşılması bana inanılmaz geldi. Bence bunun tek nedeni olabilir, meslek aşkı ve çocuk sevgisi. Çok teşekkür ederim.
  Saygılarımla.

 25. Öğretmenim ben enes. Sizi çok özledim .Umarım mesajımı okursunuz.Öğretmenler gününde 4A ya gelicem.Benim için bütün sınıfa selam söyleyin.
  (:

  saygılarımla…

 26. merhaba Necmi öğretmenim,ismim Hilal Uyanık.Bende bir öğretmenim.Ankara’da Dikmen’de yaşıyorum.Nevzat Ayaz Kız meslek Lisesinde çalışıyorum.
  2.sınıfı okuyan oğlumun matematik ödevi için birlikte soru araştırması yaparken sizin videolarınızı görüp sayfanıza konuk oldum.Kim olduğunuzu öğrenmek için hakkınızda yazılanları okuyunca çok şaşırıp sevindim,sevinmemin nedeni bende Bandırma’lıyım.Bandırma Kız Meslek Lisesinden mezunum.Üniversiteyi Ankara’da okudum.Ailem halen orada yaşıyor.Yaz ayları oradayız bizde.Hemşerim olan bir öğretmenin böyle güzel çalışmaları beni çok mutlu etti.Tebrik ederim sizi başarılarınızın ve çalışmalarınızın devamını dilerim..

 27. sevgili hocam,tebrik ediyorum.çok faydasını görüyorum.oğluma ders çalıştırırken siteyi buldum.arkadaşlarımada tavsiye edeceğim.ellerinize sağlık

 28. merhaba hocam kızım 3 sınıf öğrencisi ama bir türlü matematik sorularını cözemiyor ve istemiyor cözmeyi. öğretmenimiz 1 sınıftan beri psikolağa götürmemizi istiyor.ne yapmalıyım.

 29. öğretmenim sizin vidiyolarınızı izliyorum havadan çarpma işleminde hep 10 13 gibi şeyleri koymuşsunuz
  peki şunun gibi işlemlerde nasıl yapacağız 5×20 onuda 3.sınıf dersleine eklermisiniz?

 30. Görsel olarak hazırlamış oldugunuz videolar çok faydalı oldu çok teşekkür ederiz.Detaylı bir anlataım. Ancak aritmetik ortalama ile ilgilide bir anlatım eklerseniz çok sevinecegiz.
  Şimdiden teşekkür ederiz, ellerinize sağlık.

 31. Sayın Öğretmenim, hazırladığınız site çok faydalı ve öğretici . Bizlere hem görerek hem de anlatarak bilgi verdiğiniz için daha akılda kalıcı oluyor. Teşekkür ederiz.

 32. Necmi hocam sizin gibi eğitimcilerin elinden öpülür. Gerçekten çok güzel ders videoları hazırlamışsınız. Ellerinize ve yüreğinize sağlık .Çalışmalarınız süper bir eğitimci olarak sizi tebrik ediyorum
  egitimde1inci sitemde ders videolarınızı yayınlayarak eğitimcilere hizmet ediyorum.
  saygılarımla
  hamit TENDİK

 33. Hocam,

  Ben 5. sınıf matematik kesirleri dönüştürme konularını anlayamıyorum.Bana yardım eder misiniz acaba ? Ayrıca yaptığınız videolar çok güzel.Emeğinize sağlık.Bizim sınıfımızdada öğretmenimiz açıyor büyük bir zevkle dinliyoruz.

  Saygılar..

 34. arkadaşlar size bir soru cevapı işlemleri yaparak göstere bilirseniz çok sevilirim işlemleri yapmak önemli

  soru:4 kardeşim yaşlarının toplamı 57 dir.3 yıl önce kardeşlerin yaşlarının toplamı babaların yaşına eşittir.babanın şimdiki yaşı kaçdır.

  işleplaerin nasıl yapıldıgı önmelidir tşk

 35. hocam elinize,yüreğinize sağlık…
  benim de oğlum 2.sınıfa gidiyor,elimden geldiğince matematik hakkında aynen sizin gibi öğretmeye çalışıyorum. matematik bir oyun gibi diyorum, hep aynı şeyler farklı şekillerde soruluyor ama sadece dikkat etmek gerekiyor dkkat etmezsen çukura düşersin diye takılıyorum… .. .özellikle türkçeyi iyi bilmelisin ki sorulanı anlayasın, hayat bilgisini iyi bilmelisin ki olayı kavrayasın diye telkin ediyorum… yani hiç bir ders tek başına yeterli olmuyor… birini eksik yaparsan o karşına aşılmaz bir dağ gibi dikiliveriyor… umarım tüm çocuklar sizin sitenizden faydalanır, Allah her şeyin en güzelini size, tüm öğrenclere ve aynı zamanda da bizlere de nasip etsin… nice mutlu ve sağlıklı günler dileklerimle…

 36. Sayın Necmi DEMİR :
  Eğitim adına yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı öncelikle sizleri tebrik ediyoruz. Paylaşımlarınızın öğrencilerimize yararlı olacağını görmemek mümkün değil. Vermiş olduğunuz emeklerden dolayı sizlere teşekkür edenlere bizde katılmak istiyoruz.
  Paylaşımlarınızı çok çeşitli sitelerde görüyoruz. Bizde sizin paylaşımlarınızı sitemizde yayınlamak istiyoruz. sizin gibi değerli öğretmnelerimizin (ademcikmaz.com,egitimyuvasi.com(mehmet öcal),ozkancelen.com ,sadullah34.com….) paylaşımlarını etik ilkelere uygun olarak yayınlıyoruz. sitemizde sizin de paylaşımlarınızın yer alması için izin istiyoruz. paylaşımlarda kaynak belirtiyor ve paylaşımlara kesinlikle müdahale etmiyoruz. olumlu veya olumsuz cevabını bekliyor saygılarımızı sunuyoruz.
  memurlar7.com – egitim7.com

 37. Sayın Yaşar Bey,
  Sitenizi ziyaret ettim elinize,emeğinize sağlık.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.Videolarımdan dilediğiniz gibi yaralanabilirsiniz.İyi çalışmalar.

 38. hocam öncelikle böyle bir çalışma yaptığınız için teşekür ederiz ancak evimde internet yok bu çalışmalarınızın cd ye aktarma imkanımız varmı ilköğretim 2 sınıf derslerini kaydetmek istiyorum mümkünmü acaba

 39. Sayın Mustafa Bey,
  Videolarım CD de yoktur,internet üzerinden herkese açık yayınlıyorum.Bilgisayardan anlayan birinden yardım alarak videolarımı indirip kullanabilirsiniz.İyi çalışmalar.

 40. Necmi Bey Merhaba,

  Elinizdeki videoları değerlendirebileceğiniz vidipanda.com sitesinin yeni kampanyası hakkında aşağıdaki adresten ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  http://1dk1tl.vidipanda.com/

  Uzmanı olduğunuz konularda hazırladığınız eğitim amaçlı videolarınızı vidipanda.com’a yüklerseniz, videolarınızın kiralanmasını beklemeden, gönderdiğiniz videonun toplam süresinin her 1 Dakikası için size anında 1 TL peşin ödüyoruz.

  İyi çalışmalar…

 41. sayın necmı demır hocam ben 24 yasındayım ve lıseyı bıtırmeden okulu bıraktım sımdıde d ısardan tamamlayacagım ama nerden baslayacagımı bılmıyorum aklımda hıc bısey kalmadı ve bende ta 1. sınıftan ıtıbaren tekrar konuları gozden gecırıyorum bu sekılde basladım ınsallah dogrudur herseyı tekrar hafızama almak ıcın ugrasıyorum mesajımı alırsanız sızden bı onerı beklıyorum tsklr

 42. hocam 3. sınııfa gidiyorum okulum fetih koleji sizi dinlerken 4. sınıf konusunu ögrendim keşke bizim okulda ogretmenimiz olsanız okulumuza bekliyoruz seni misafir olarak gelseniz

 43. Saygıdeğer Hocam,Havranlı bir hemşehri ve ortaöğretim matematik öğretmeni bir meslektaşınız olarak,sizi tebrik etmek istedim.Harika bir site hazırlamışsınız.Emeğinize sağlık,teşekkürler

 44. Ne diyebilirim ki sizi gönülden tebrik ederim.Bu çabanıza hayran kaldım.İnşallah ben de her yıl kendimi alanımda geliştireceğim.İyi ki varsınız.

 45. SAYIN HOCAM,BEN MATEMATIK DE COKDA BASARILI SAYILMAM.SIZIN SAYENIZDE COK GUZEL SEYLER OGRENDIM.ASLINDA SIZIN GIBI BIR HOCAMIN OLMASINI COK ISTERDIM.BEN ISTANBULDA YASIYORUM 5.SINIFA GIDIYORUM.SIZIN BARTINDA YASADIGINIZI OGRENDIM.ACABA YAZIN NE YAPIYORSUNUZ YAZ OKULUNUZ VAR MI ?BELKI HIZLANDIRILMIS OLARAK BENIM EKSIKLIKLERIMI GIDERMEME YARDIMCI OLABILIRSINIZ.KESKE ARADA ISTANBULDA OLSANIZDA SIZE DANISABILSEM.BENIM DIGER DERSLERIM COK IYI AMA SU MATEMATIKLE SIKINTIM COZULMEDI.BAZEN SINIFDAKI ARKADASLARIMDAN GERI KALDIGIMA COK UZULUYORUM.HERHALDE BENIM SIKINTIM BAZEN CEVAP VERIRKEN YANLIS YAPMAKTAN KORKMAK YANLIS YAPINCA SINIFDAKILER DALGA GECIYOR.CUNUKU CARPMA ISLEMINDE SIKINTIM COZULMEDI.ACABA KISA BIR YOLU VAR MI ?

 46. Öğretmenim, Ben Ankara’da yaşıyorum. Üniversite iktisat bölümünü bitirmiş ev hanımıyım ama kızımın derslerini internette araştırırken bulup faydalandığım yegane siteniz bana matematiğin zevkli bir ders olduğunu evladıma anlatmama ve gerçekten bilgi dağarcığınızın matematikle bize nasıl yardımcı olduğunuzu kelimelerle tarif etmem mümkün değil. Allah sizden ve sizin gibi değerli öğretmenlerimizden razı olsun. Sitenizdeki diğer yorumları okurken inanın ağladım, duygulandım. Allah size sağlıklı ve huzurlu uzun ömürler nasip etsin.Eminim ki sizin yetiştirdiğiniz daha nice Necmi Demir’ler vardır. Binlerce kez teşekkürler…

 47. bu siteyi açtığınız için teşekkür ederim derslerimde çok faydalı oluyor ellerinizden öpüp saygılarımı sunuyorum ben3. sınıfa gidiyorum ve sizin sayenizde sınıfımda birinciyim

 48. sürüdeki koyunların 1/8 benekli ,3/12 si kahverengi,1/4 merinos 45 tanesi karaman koyunudursürüdeki koyun sayısı kaçtır?
  Değerli büyüklerim ve sevgili arkadaşlar problemi
  işlemi ile çözüp yazabilirseniz çok sevinirm.

 49. Sayın hocam size anlatımlarınız için çok teşekkür ederim ama haftaya yazılım var kesirlerle çıkarma işlemini de anlatabilir misiniz rica etsem?

 50. sevgili necmi demir ilk dailymotionda videonuzu gördüm sonra sitenize girdim ben 5. sınıf öğrencisiyim benim öğretmenim olmanızı isterdim ama eskişehirde okuyorum sizi çokkk seviyorum hocamm

 51. Sevgili hocam torunum üçüncü sınıfa gidiyor.O’na yardımcı olabilmek için araştırma yaparken sizi buldum.Bulduğum için de kendimi şanslı hissediyorum.ANLATIMINIZ O KADAR GÜZEL Kİ…Bilgiyi paylaşmanın en büyük ibadet olduğunu düşünürüm hep.NE MUTLU SİZE .Sizin bilgilerinizden yararlanabileceğimiz başka kaynaklarınız ya da önerileriniz var mı ?Torunum için kaçırdığımız bir şeyler var mı acaba ?Sizin eğitimin içinde ve özel bir insan olduğunuzu düşünerek ve yardımcı olacağınıza inanarak yazma cesaretini buldum.İstanbul’da yaşıyoruz.Sizi tanımak hayatımıza çok şey kattıEmekleriniz için teşekkür eder,çalışmalarınızda başarılar dilerim.İNŞ.ÇOK UZUN YILLAR YENİ ÖĞRENCİLER YETİŞTİRMEYE DEVAM EDERSİNİZ…Saygılarımla…

 52. Sayın Öğretmenim,
  Ben 10 yaşındayım ve sizin video dersleriniz sayesinde anlayamdığım konularla ilgili sorunlarımı çözebiliyorum. Konuyu çok anlayabiliyorum sizin anlatmanızla. Çok Teşekkür ediyorum. Allah sizden razı olsun.Allah’a emanet olun.

  SAYGILAR,ellerinizden öperim.

  Muhammed Nur Gezer

 53. Necmi öğretmenim,öncelikle böyle mükemmel bir site hazırladığınızdan dolayı size çok teşekkür ediyorum.Yorumları okudum.Faydalananlar,başarısına başarı katanlar,bursluluk sınavını kazananlar…Çok dua alıyorsunuz.Öğretmenim,ben bu yıl 1. sınıfları okuttum.Onlarla sizin matematik öğretiminizdeki deneyimlerinizi paylaşmak istiyorum ve izin verirseniz 1.sınıf videolarını kaynak belirterek sitemde yayınlamak istiyorum.Emekleriniz için çok teşekkür eder,sağlıklı mutlu günler dilerim.

 54. Merhabalar,
  Ben bir matematik programı yapmaya çalışmaktayım.Şu anda temellerini oluşturmaya başladım.Bu program için sorulara ihtiyacım var.Kendim oluşturmaya çalışıyorum.Ama bu zaman alacak gibi.Hem programın yapısını kurmak ,onun sunumunu hazırlamak hem de soru hazırlamak hem de cevaplarını oluşturmak bayağı zor olacak.Çok sayıda yerli yabancı soru mevcut internette.Ama ben kul hakkına önem vermekteyim.Bu yüzden gerçekten sizin tarafınızdan hazırlanmış soru var ve bu soruları programda kullanmak için izin vermeyi düşünürseniz,sizinle irtibata geçmek isterim.

 55. merhaba hocam kolay gelsin benim çocuğum ilkokul ikinci sınıfa gidiyor. devlet okuluna gidiyor çocuğum için en iyisini yapmak istiyorum. o yüzden çocuğuma matematik dalında “çok iyi” olmasını istiyorum okulun verdiği kitapları yapıyoruz öğretmenin verdiği kitaplarıda yapıyoruz ancak öğretmenin aldırttığı yardımcı kitapların seviyesi biraz düşük gibi . onların haricinde siz hangi yayın evinin kitaplarını tavsiye edersiniz. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden vereceğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*